Wyróżnienie dla Pani prezes UKS Set Kaniów

Wpis dodał: Jerzy Zużałek
Utworzono: 16 wrzesień 2020
Odsłony: 334

Wieloletnia prezeska Uczniowskiego Klubu Sportowego Set Kaniów, Pani Halina Błaszkiewicz, została wyróżniona przez Walne Zgromadzenie Członków Polskiego Związku Kajakowego tytułem „Członka Honorowego”.   
Tytuł taki przysługuje osobom szczególnie zasłużonym dla organizacji, rozwoju i upowszechniania kajakarstwa w Polsce. Jest on nadawany na wniosek Zarządu Głównego po uzyskaniu pozytywnej opinii Kapituły Dziedzictwa i Odznaczeń PZKaj.
Pani Halina Błaszkiewicz to wieloletnia zawodniczka, trenerka, trenerka koordynatorka kadr wojewódzkich kajakarstwa i kajak polo na Śląsku, działaczka w strukturach regionalnych, m.in. sekretarz Zarządu Śląskiej Federacji Sportu, członek zarządu i sekretarz Śląskiego Związku Kajakowego.
Z Uczniowskim Klubem Sportowym Set Kaniów związana jest od 1997 roku, a więc 23 lata, a prezesem Zarządu Klubu jest od 2005 roku, obecna kadencja jest jej 8 z rzędu. Oprócz pełnienia funkcji członka Zarządu Pani Halina zajmowała i zajmuje się sprawami księgowymi i organizacyjnymi, bywało, że pełniła również rolę trenera, a dla najmłodszych (i nie tylko) zawodniczek i zawodników jest po prostu „Babcią”.
Gratulacje, Pani Halino!

Do góry