I Ty możesz zostać kajak polistą

Wpis dodał: Jerzy Zużałek
Utworzono: 31 styczeń 2008
Odsłony: 2034

Uczniowski Klub Sportowy "Set" Kaniów działający przy Szkole Podstawowej im. T. Kościuszki w Kaniowie ogłasza zapisy do sekcji kajak polo.

Zaproszenie skierowane jest do dziewcząt i chłopców.

Trenując kajak polo możesz zdobyć wiele innych umiejętności. Jedną z podstawowych będzie umiejetność doskonałego pływania, a nawet ratowania życia innym.

Jeśli już zdecydujesz się na uprawianie kajak polo, bedziesz osiągał dobre wyniki masz szansę poznać całą Polskę poprzez uczestnictwo w zawodach i obozach sportowych, a także zdobywać tytuły w mistrzostwach Polski.

Nie jest wykluczone,że będziesz mógł zwiedzac z kajakiem również Europę, poniewaz UKS Set uczestniczy w wielu międzynarodowych turniejach kajak polo. Jeśli osiągniesz wysoki poziom sportowy możesz liczyć się z powołaniem do kadry narodowej i uczestniczyć w Mistrzostwach Europy i Świata. Kilku zawodników UKS Set Kaniów posiada w swoim dorobku brązowe medale Mistrzostw Europy.

Spróbuj! Wstąp do Klubu i sprawdź swoje możliwości. Może i Ty zostaniesz reprezentantem Polski? Czyż to nie jest kusząca propozycja?

Do góry