Ostatni międzynarodowy start UKS SET Kaniów w sezonie 2013 w Kajak Polo

Utworzono: 22 listopad 2013
Odsłony: 1769

W dniach 16 - 17. 11. 2013 r. na Litwie odbył się Międzynarodowy Turniej Kajak Polo. Udział w nim wzięły zespoły licznych klubów Ukrainy, Rosji, Litwy, Polski. UKS SET Kaniów wystawił zawodniczki i zawodników, którzy  w sezonie 2013 wyróżniali się bardzo dobrymi wynikami sportowymi w licznych turniejach międzynarodowych i ogólnopolskich .
Zawodnicy UKS SET Kaniów startowali w 2 kategoriach wiekowych tj. seniorów Open i w roczniku 1997 i młodsi.  Nasza drużyna najmłodsza startowała również w kategorii seniorów Open.
Po bardzo zaciętych meczach w kategorii seniorów drużyna w składzie: Pilarz Łukasz, Zubczewski Borys, Pilarz Arkadiusz, Paszana Maciej, Bajerski Piotr zajęła I miejsce wygrywając w finale z zespołem Rosji San Petersburg 9 : 5,  a IV miejsce zajęła II nasza drużyna w składzie Pilarz Sandra, Sachmerda Klaudia, Pacyga Natalia, Ciupak Katarzyna, Wizner Dawid, Ryba Bartłomiej przegrywając medal z zespołem Litwy ALYATUS 2 : 7.  Jednak w swojej kategorii wiekowej nasza drużyna „młoda”  była niepokonana zdobywając I miejsce. Był to ostatni start naszych zawodników w turnieju międzynarodowym.
Najmłodszych zawodników kategorii 1997 do 2004 czeka jeszcze jeden start ogólnopolski w Festiwalu Sportów Wodnych w Zamościu organizowany przez Ministerstwo Sportu i Turystyki w dniach 5 - 8. 12. 2013 r.

Do góry